Zarejestruj się

Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję postanowienia Regulaminu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu przez Cyfrowy Polsat S.A. w celu rejestracji konta użytkownika w Serwisie oraz zapewnienia dostępu do Serwisu i oferowanych w nim usług.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą przy ul. Łubinowej 4a, 03-878 Warszawa informacji handlowych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204).

Chcę otrzymywać Newsletter na podany adres e-mail.

Masz już konto? Zaloguj się

Administratorem danych osobowych jest spółka pod firmą Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: 03-878 Warszawa ul. Łubinowa 4a. Dane osobowe podane w formularzu będą przetwarzane w celu rejestracji konta użytkownika w Serwisie oraz w celu świadczenia usług i dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa podania danych oznaczonych jako wymagane skutkuje brakiem możliwości założenie konta w Serwisie, co może uniemożliwić korzystanie z niektórych dostępnych w nim usług.