Powrót do listy pakietów
Miniaturka pakietu IPLA PLUS

PAKIET IPLA

PLUS

Bezpłatny pakiet dla Klientów Plusa zalogowanych do IPLI numerem telefonu w Plusie.

Oglądaj: Polsat News HD, Polsat News 2, Superstacja, Polsat Play HD, Polsat Cafe HD. Nie przegap meczów siatkarskiej Plusligi.

AKTYWUJ JUŻ TERAZ! Oglądaj w domu i poza nim, na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV.Usługa posiada licencyjne ograniczenie terytorialne (geolokalizacyjne) i jest dostępna wyłącznie dla Użytkowników logujących się z terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Szczegóły dotyczące geolokalizacji w „Regulaminie Płatnego dostępu do IPLA w Cyfrowym Polsacie”.

W okresie od 29 marca do 3 maja 2021r. dostępna jest Promocja "25 dodatkowych kanałów TV w prezencie". Każdy Abonent Plusa, który w okresie trwania promocji zaloguje się do IPLA numerem telefonu w Plusie, otrzyma dostęp bez dodatkowych opłat za treści do dodatkowych 25 kanałów TV: 13Ulica HD, AMC, AXN Black, AXN HD, AXN Spin HD, AXN White, BBC Earth HD, BBC Lifestyle HD, Cbeebies, Comedy Central, Da Vinci, E! Entertainment, Epic Drama, FOX HD, Kino Polska Muzyka, Kino TV, MTV Polska HD, National Geographic HD, Nick Jr., Nickelodeon, Nicktoons HD, Paramount Channel, Polsat Comedy Central Extra (CCF), Romance TV, SCI FI

Dodaj numer

Sprawdź na jakich urządzeniach możesz oglądać treści dostępne w pakiecie
IPLA PLUS .
Liczba materiałów w pakiecie może ulegać zmianie