Powrót do listy pakietów
Miniaturka pakietu IPLA PLUS

PAKIET IPLA

PLUS

Bezpłatny pakiet dla Klientów Plusa zalogowanych do IPLI numerem telefonu w Plusie.

Oglądaj: Polsat News HD, Polsat News 2, Superstacja, Polsat Play HD, Polsat Cafe HD oraz ulubione seriale i programy TV Polsat dostępne BEZ REKLAM. Nie przegap meczów siatkarskiej Plusligi.

W okresie od 06 maja do 15 czerwca 2020 r. dostępna jest promocja "25 dodatkowych kanałów TV w prezencie". Każdy Abonent Plusa, który w okresie trwania promocji zaloguje się do IPLA numerem telefonu w Plusie, otrzyma dostęp bez dodatkowych opłat za treści do dodatkowych 25 kanałów TV: Disney Channel, Disney Junior, Extreme Sports HD, AMC, Sundance TV, Epic Drama HD, Comedy Central HD, Polsat Comedy Central Extra, Paramount Channel, Nickelodeon, Nick Jr., Nicktoons HD, MTV Polska HD, National Geographic HD, FOX HD, Da Vinci, History, History 2, Lifetime, Romance TV, BBC Brit, BBC Earth, BBC First, Cbeebies, BBC Lifestyle.

AKTYWUJ JUŻ TERAZ! Oglądaj w domu i poza nim, na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV.Usługa posiada licencyjne ograniczenie terytorialne (geolokalizacyjne) i jest dostępna wyłącznie dla Użytkowników logujących się z terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Szczegóły dotyczące geolokalizacji w „Regulaminie Płatnego dostępu do IPLA w Cyfrowym Polsacie”.

Pakiet udostępnia treści wraz z ich równoległą emisją na antenie telewizji. Uwaga: odcinki przedpremierowe nie wchodzą w skład pakietu.

Dodaj numer

Sprawdź na jakich urządzeniach możesz oglądać treści dostępne w pakiecie
IPLA PLUS .
Liczba materiałów w pakiecie może ulegać zmianie

Zobacz więcej