Powrót do listy pakietów
Miniaturka pakietu Bez skrupułów - serial

PAKIET IPLA

Bez skrupułów - serial

Zobacz wszystkie odcinki serialu „Bez skrupułów” wcześniej niż inni. „Bez skrupułów” to serialowa wersja głośnego filmu „Solid Gold”, wyreżyserowanego przez Jacka Bromskiego thrillera inspirowanego kulisami afery Amber Gold.

Kaja Miller (Marta Nieradkiewicz) jest młodą, uczciwą policjantką. W czasie jednej z nieudolnie przeprowadzonych akcji zostaje porwana i zgwałcona. Uciekając zabija swoich oprawców, a w raporcie zataja okoliczności zajścia i odchodzi z pracy.

Osiem lat później do Gdyni ściąga ją jej były szef, Nowicki (Janusz Gajos), wysoki oficer CBŚ, który stoi na czele zespołu prowadzącego dochodzenie w sprawie biznesowo-politycznych powiązań na Pomorzu. Grupa ma za zadanie rozpracowanie przestępców zajmujących się budowaniem piramidy finansowej o ogromnym zasięgu.

Tropy prowadzą do Kaweckiego (Andrzej Seweryn) – nieuczciwego biznesmana wykorzystującego polityczne znajomości do ochrony własnych interesów. Śledztwo zatacza coraz szersze kręgi i obnaża powiązania świata biznesu, służb i przestępczości zorganizowanej.

Szczegóły w „Regulaminie Płatnego dostępu do IPLA w Cyfrowym Polsacie" pod adresem http://redirector.redefine.pl/iplatv/regulaminIpla.pdf

Sprzedaż pakietu zostanie zakończona 13 listopada 2020 roku.

Sprawdź na jakich urządzeniach możesz oglądać treści dostępne w pakiecie
Bez skrupułów - serial .
Liczba materiałów w pakiecie może ulegać zmianie