Powrót do listy pakietów
Miniaturka pakietu IPLA POLSAT SPORT PREMIUM

PAKIET IPLA

POLSAT SPORT PREMIUM

Chcesz mieć dostęp do wszystkich meczów LIGI MISTRZÓW UEFA i LIGI EUROPY UEFA na żywo? Transmisje meczów oraz kanały Polsat Sport Premium 1 i 2 mieć zawsze blisko siebie? Włącz pakiet już dziś! Oglądaj kiedy chcesz i gdzie chcesz w wysokiej jakości na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV.

Wybierz wariant pakietu IPLA POLSAT SPORT PREMIUM, który Ci odpowiada:
- 40 PLN – dostęp na 7 dni (kolejne 7 dni od momentu aktywacji pakietu)
- 360 PLN - dostęp do wszystkich transmisji (do 30.06.2019 r.)
Wybierz opcję zakupu TUTAJ
Jeśli jesteś abonentem Cyfrowego Polsatu lub sieci Plus, możesz kupić dostęp do transmisji także w pakiecie cyklicznym (i doliczyć do rachunku za usługi abonamentowe). Limit urządzeń, na których możesz korzystać z pakietu IPLA POLSAT SPORT PREMIUM to dwa urządzenia w ciągu 24h.

Usługa posiada licencyjne ograniczenie terytorialne (geolokalizacyjne) i jest dostępna wyłącznie dla Użytkowników logujących się z terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Szczegóły w „Regulaminie Płatnego dostępu do IPLA w Cyfrowym Polsacie”. Zakazane jest publiczne odtwarzanie treści, a także inne ich wykorzystanie dla celów komercyjnych.

MECZ LIVERPOOL-BAYERN (19.2) BĘDZIE UDOSTĘPNIANY W RAMACH PAKIETU W JAKOŚCI 4K. Transmisja będzie wspierana dla SAMSUNG Smart TV Tizen 4K UHD (modele PREMIUM od roku 2016 - „Lista wspieranych modeli”). Wymagana szybkość połączenia internetowego: min. 25Mb/s

Cena od

40.00

PLN