Powrót do listy pakietów

PAKIET IPLA

PLUS

Bezpłatny pakiet dla Klientów zalogowanych numerem telefonu w Plusie oraz Abonentów Cyfrowego Polsatu zalogowanych kontem ICOK.

TYLKO TERAZ 14 KANAŁÓW TV w pakiecie bez dodatkowych opłat. Promocja wyłącznie dla abonentów Plusa oraz Cyfrowego Polsatu, którzy między 3.12.2018 – 7.01.2019 zalogują się do IPLI odpowiednio numerem telefonu w Plusie lub kontem ICOK Dostęp bez opłat za treści, w ww. terminie, do 14 kanałów TV: 13Ulica HD, Comedy Central Family HD, Da Vinci, E!Entertainment, Epic Drama HD, Nick Jr, Paramount Channel HD, Scifi HD, wPolsce.pl, Polsat News, Polsat News 2, Superstacja, Polsat Play HD, Polsat Café HD. Abonenci Plusa korzystający z ww. promocji z pośrednictwem pakietowej transmisji danych w Plus nie będą ponosili opłat za transmisję danych zgodnie z regulaminem na plus.pl/ipla. W pozostałych przypadkach opłata za transmisję danych za korzystanie z IPLI zgodnie z taryfą Państwa dostawcy.

AKTYWUJ JUŻ TERAZ! Oglądaj w domu i poza nim, na smartfonie, tablecie, komputerze i Smart TV.

Usługa posiada licencyjne ograniczenie terytorialne (geolokalizacyjne) i jest dostępna wyłącznie dla Użytkowników logujących się z terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Szczegóły w „Regulaminie Płatnego dostępu do IPLA w Cyfrowym Polsacie”.

Dodaj numer
mam kod

Informacje dotyczące dostępności Pakietu IPLA PLUS: SPRAWDŹ .
Liczba materiałów w pakiecie może ulegać zmianie